יישומים

חינוך

כמחנך, אחריותך המיידית היא התפתחותם הקוגניטיבית של תלמידיך. אחריות זו נעשית קלה יותר כאשר תלמידים אלו חשים בטוחים בבית-הספר. בו בזמן, "בטחון" אין פירושו בהכרח פתרונות בעלי קני-מידה בטיחותיים וביטחוניים הבולטים לעין. לעיתים, ככל שהמאמצים לשמירה על הבטחון יהיו נסתרים מן העין, כן ייטב.

מולטילוק מצטיינת במתן פתרונות בטיחות המשתלבים בחיי היומיום, בצורה הנסתרת מהעין בתפקודם ותפעולם, כמו גם מעניקים בטחון אבסולוטי בדרך תפעולם.

חברת מולטילוק מתמקדת בחמשת התחומים העיקריים הקשורים בביטחון מוסדות חינוך, על מנת לעצב פתרונות שיעניקו תחושת בטיחות בחיי היומיום:
1.היקף: התחום הראשון של בטחון בבית הספר הנו הגבול הפיזי אשר מעניק שליטה ומגביל כניסות לשטח בית הספר.
2.אזורי תפעול: אזורים אשר אליהם רק אנשים מוסמכים יכולים להיכנס, כמו: אנשי בטחון, אנשי מנהלה, ואנשי תחזוקה.
3.אזורי שרות: תלמידים, מורים, והציבור הרחב, כמו גם שירותים וסחורות נכללים באזורים אלו, כגון: קפיטריות, חנויות ספרים, חדרי שירותים – בשעות הפעילות. אזורים אלו מצריכים רמות שונות של בקרת כניסה.
4.אזורים מנהליים: הכרחיים לצורך שמירה על תפעול יומיומי. אזורים אלו מצריכים פתרונות מקצועיים המאפשרים אינטראקציה תוך הגבלת כניסות לאזורים רגישים.
5.כיתות: קבוצות של חדרים עם צורך בבקרת כניסה המאפשרת כניסה לתלמידים, מורים והציבור הרחב.

המומחים בתחום החינוך של מולטילוק  עובדים עם מנהלי תחזוקה, ארכיטקטים, מנעולנים, והנהלות של בתי-ספר על מנת לאבחן ולהעריך בצורה נאותה את כל הדרישות התפעוליות, להגדיר ולאפיין בצורה המיטבית את פתרונות הנעילה הנכונים למוסדות החינוך. לאחר מכן, לדאוג להתקנתם וכן תחזוקתם השוטפת.
ניסיוננו הנרחב החוצה מדינות ויבשות, העניק לנו התמחות בעיצוב פתרונות מורכבים המבטיחים חיים בטוחים יותר עם פתרונות בטיחותיים יותר, המתאימים בדיוק למוסדות חינוך.

פנייה ליעוץ מקצועי


 

כותרת משנית: 
יישומים