החלפתי ל –MT5 כשעברנו לבית פרטי רק בגלל שאשתי התעקשה,

והנה, לפני שבוע זה השתלם. ניסו לפרוץ אלינו הבייתה כשהיינו בחתונה ופשוט התייאשו והלכו. אני רק מדמיין איך יכולנו למצוא את הבית אם הפורצים היו מצליחים לפרוץ לתוכו וממש נהייה לי חושך בעיניים. כל הכבוד למולטילוק, אני ממליץ בחום.


 
אני די חוששת מזה שאמא נמצאת לבד הרבה מהזמן.

חוששת מאנשים זרים עם כוונות לא טובות, אשר רוצים לנצל אנשים קשישים.

העיניים שלה כבר לא מה שהיו פעם, היה לה קשה לראות מבעד לחור העינית מי נמצא מחוץ לדלת. קניתי לה את העינית הדיגיטאלית של מולטילוק. מאז אני הרבה יותר רגועה – היא רואה בבירור מי נמצא מעבר לדלת ולא פותחת אותה לאנשים זרים, העינית גם מצלמת ושומרת לכרטיס זיכרון את התמונות של מי שצלצל בפעמון – שיהיה, על כל מקרה שלא יהיה.


 
כסמנכ"ל חברת סטרט אפ, ראיתי כהכרח לשמור על מידור מקסימלי

בין המחלקות ובעליי התפקידים השונים. אין זה אומר שאינני סומך על כל עובדיי במאה אחוז, אולם אני מאמין שאין סיבה שהעובדים יידעו דברים שאינם חיוניים לעבודתם. בגלל סיבה זו היה לי חשוב למצוא מערכת אשר תאפשר את מקסימום ההפרדה בין המשרדים, אולם לא פחות חשוב, שלא תפגע בסביבת העבודה הנוחה והנעימה. לדרוש מהעובדים שיינעלו את דלת משרדם בכל פעם שהם עוזבים אותו היה נראה לי כדרישה לא ראויה ולא הגיונית ולכן פניתי לחברת מולטילוק שיציעו לי פיתרון אלגנטי ובטיחותי לצרכים שלי. ידיות הקוד אשר הותקנו בדלתות המשרד היוו את הפיתרון האידאלי לשם כך. הן גם משדרגות את מראה המשרד, גם שומרות על ביטחון מידע וגם לא נותנות לעובדים תחושה של סודיות מוגזמת אשר עלולה ליצור אנטגוניזם מצידם. ממליץ בחום.


 
יש לי שני בנים, הגדול בן 10 והקטן בן 7.

בגלל העבודה שלי אינני יכולה להגיע הבייתה לפני השעה חמש ולכן הם חוזרים הבייתה בעצמם מבית הספר. לפני כשנה איבד הבן הגדול פעמיים את המפתח הבייתה ונאלצתי לצאת מהעבודה מוקדם בכדיי להגיע ולפתוח להם את הדלת. אין לי כמובן בעייה עם כך, בכל זאת, מה אנחנו לא עושים בשביל הילדים שלנו?.. אבל אף פעם אי אפשר לדעת לאן יתגלגל המפתח הזה שהלך לאיבוד, בייחוד שהילדים שלי הם מאוד עצמאיים ונשארים הרבה פעמים לבד בבית. בגלל סיבה זו התקנתי את המנעול הביומטרי של מולטילוק. אני גם לא צריכה לפחד שהמפתח יילך לאיבוד, גם בטוחה שהצילינדר שנועל את הדלת שלי הוא מהמשוכללים והבטוחים ביותר וגם, (לא הסיבה העיקרית אבל חייבים להודות בה) המנעול הביומטרי הזה ממש מדליק.


 
אף פעם לא אהבתי להסתובב עם צרור מפתחות כבד בכיס,

אני מאמין שהדברים בחיים צריכים להיות כמה שיותר פשוטים. לכן, כשמנעולן מורשה של מולטילוק המליץ לי להחליף לצילינדר זהה גם עבור דלת הבית, גם עבור דלת המחסן וגם עבור שער הכניסה לבית, לא הססתי. הרוווחתי גם בטיחות וגם פשטות, בדיוק כמו שאני אוהב!


 
כאב בית של בית ספר גדול, המכיל חטיבת ביניים ותיכון,

אחד הקשיים המרכזיים שלי היה לנהל מערכת מפתחות מורכבת – של כיתות, מעבדות, ספריה, חדרי מורים ועוד.

כשפניתי לצוות המקצועי של מולטילוק הם התאימו לי מערכת מאסטר שמותאמת בדיוק לצרכיי. עכשיו אני יודע שהמפתחות המתאימים נמצאים אצל האנשים המתאימים, ואין יותר צורך להסתובב עם שלל מפתחות – המערכת מתוכננת כך שכל מפתח פותח את כל המנעולים שבעליו צריך ומורשה לפתוח.