קריירה

/global/scaled/999x435x0x0x999x434/Other-multlockCOIL-pics-Ass002 MTL Website Career_999x435.jpg

מולטילוק הינה מותג בינלאומי הנמכר בכ-100 מדינות מסביב לעולם! כחברה המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות נעילה מתקדמים, מולטילוק הינה שם נרדף למוצרים באיכות גבוהה. רשומים על שמנו פטנטים רבים, מדגמים וסימני מסחר בינלאומיים בתחום הנעילה ואנחנו ממשיכים לשקוד על פיתוח מוצרים חדשים בשילוב טכנולוגיות חדשניות.

מולטילוק מעניקה את המפתחות להצלחה.

האנשים שלנו הם הנכס העיקרי של החברה ואנו משקיעים רבות בקידומם האישי והמקצועי. עובדי מולטילוק זוכים למגוון הכשרות מקצועיות וכלים להתפתחות וצמיחה כמו: פיתוח צוות, קורסי אנגלית בכל הרמות, קורסי SAP, אימון אישי בתחומי התמחות כגון מכירות, ניהול מו"מ ועוד, ולכן רבים ממנהלי החברה צמחו מתוכה והתקדמו כל הדרך עד לתפקידים הבכירים ביותר בחברה, בארץ ובעולם.

מולטילוק מעניקה לך יותר ביטחון. גם בעבודה.

על מנת ליצור אווירת עבודה של חדשנות ויצירתיות אנו דואגים לסביבת עבודה מתאימה ומבטיחים שהעובדים ייהנו ממגוון הטבות ותנאים לרווחתם, ביניהם: ביטוח שיניים לכל עובד, פעילויות גיבוש מחלקתיות, שרותי הסעה והסעדה, תשורות משפחתיות ואישיות לעובדים וילדיהם, ועוד.

במולטילוק הדלת תמיד פתוחה.

אנחנו מאמינים במדיניות של דלת פתוחה ומעודדים את המנהלים והעובדים לנהל תקשורת פתוחה ובגובה העיניים. מדיניות זו מקבלת את ביטויה ברמת ההזדהות הגבוהה של העובדים עם החברה, מטרותיה ויעדיה.

במולטילוק חושבים ירוק ולמען הקהילה.

כשאתם מצטרפים למולטילוק, אתם הופכים למעורבים יותר. כחברה עם מודעות גבוהה לסביבה, אנחנו דואגים לשמור על איכות הסביבה ע"י חיסכון באנרגיה, מיחזור, מניעת זיהום סביבתי והקפדה על שימוש במוצרים ירוקים.בנוסף, מולטילוק מעורבת בפעילות קהילתית ומדי שנה משתפת פעולה עם ארגונים שונים הפועלים לרווחת הקהילה.


אם אתם מחפשים סביבת עבודה מאתגרת ושואפים לפתח קריירה מצליחה בחברה הפועלת בשווקים בינלאומיים – מולטילוק היא המקום עבורכם.

שלח/י עוד היום קו"ח ל-CV@mul-t-lock.com ותזניק/י את הקריירה שלך קדימה.

או לחצו כאן לרשימת המשרות