ידית קוד ®Code Handle

/global/scaled/999x436x0x27x999x434/Other-multlockCOIL-Documents-ידית קוד-Code_Handle_Office_Vertical_3.jpg

בכל רגע נתון, במשרד או בבית, עלולה להתרחש גניבה המנצלת את השניות הבודדות בהן אתם נעדרים. ®Code Handle ידית האבטחה האלקטרונית של מולטילוק היא תשובה חדשנית, פשוטה ויעילה ביותר לנעילת חדרים, בבתים פרטיים ובחללי עבודה משותפים.

ידית קוד היא מוצר נעילה אלקטרוני לדלתות עם מנגנון נעילה אוטומטי המובנה בידית, המאפשר פתיחת הדלת באמצעות הקשת קוד אישי. מתאים להתקנה במרבית סוגי הדלתות, ההתקנה קלה ומהירה ללא חיבור לחשמל.

למה להשתמש בידית קוד לנעילה של דלת ?

ידית קוד מאפשרת ביטחון שנובע מקלות השימוש במוצר. המוצר כ"כ קל לשימוש שזה תורם לשמירת הביטחון ומאפשר למשתמשים להשאיר דלתות נעולות, גם כאשר הם עוזבים את החדר לזמן קצר. ניתן להעביר את הידית מדלת לדלת בקלות ללא צורך בחיווט, היא קיימת בשתי גרסאות: ימין ושמאל.

מהן התכונות העיקריות של ידית קוד?

הפשטות ונוחות השימוש בידית קוד הופכות אותה למוצר נעילה מועדף לדלתות פנימיות במשרדים, מרפאות, ארכיונים, חדרי שרתים, חדרי צוות וגם בתים פרטיים. הידית פועלת על סוללה ולכן אין צורך בחיווט, קלה להתקנה ושימוש וניתן להגדיר בה מספר אפשרויות שימוש, לדוגמא – צורת הנעילה (ידנית או אוטומטית), חיווי אור או צליל ואפשרות לנטרל את הנעילה האלקטרונית ולהשאיר את הדלת פתוחה באופן זמני.  

גלו את היתרונות של ידית קוד:

עיצוב מודרני, פשוט אך מאובטח

ידית קוד מציעה פתרון קל לשמירה על פרטיות בחדרים, מאפשרת גישה רק למורשים. הגדרת קוד גישה מאפשרת לשמור על שליטה למי יש גישה לחדר, במיוחד כשיש צורך בהגנה על ציוד יקר או מסוכן, למשל בבתי חולים.

הגנה על חדרים בחללי עבודה משותפים

עם מנגנון נעילה אוטומטי מובנה בידית, החדר נשאר נעול ללא צורך להזין שוב קוד בעת עזיבתו. זה לא דורש שינויים בדלת הנוכחית, תחזוקה מעטה עד 30,000 מחזורי טעינה לסוללה.