סמרטאייר מערכת בקרת כניסה

/global/scaled/5616x2443x0x0x1000x435/Other-multlockCOIL-pics-SMARTair_escutcheon_Euro_entrance door_hand_card_landscape.jpg

סמרטאייר היא מערכת בקרת כניסה מודולרית הניתנת לשדרוג והרחבה


סמרטאייר היא מערכת בקרת כניסה חזקה המציעה פיתרון חכם, אך פשוט, לשדרוג מערכת נעילה מכאנית. המערכת מציעה חלופת עלות-תועלת טובה למערכת אבטחה high security.  טכנולוגיית הכרטיס החכם של סמרטאייר משתלבת בקלות עם מערכות נעילה קיימות, ללא צורך בפיתרונות ניהול כפולים. בקיצור, ללא ספק, מדובר במערכת בקרת כניסה מודרנית, יעילה ואמינה.  

סמרטאייר פרו SMARTair Pro

מערכת סמרטאייר פרו מציעה מגוון תכונות לניהול מערכת בקרת הכניסה שלך. ניתן לבחור מהי הדרך הנוחה בשבילך לניהול שוטף של הרשאות כניסה מבוססות על לוח זמנים ושל יומן אירועים. לכל סוג של דלת מותאם מוצר הנעילה המתאים לה. 
- התקנה פשוטה: הרשאות הכניסה נשמרות במוצר הנעילה המותקן על הדלת, על מנת למזער את הצורך בתקשורת בין הדלת לכרטיס המשתמש. - ניהול פשוט: מערכת סמרטאייר מאפשרת הוספת וביטול משתמשים נוחה- התקנה ללא חיווט - הפעלה עם סוללות- שימוש בכרטיסים ותגים (ללא מפתח); יש אפשרות לספק כרטיסים ממותגים על פי דרישת הלקוח- ניתן להשתמש בכרטיסי המשתמש למערכות נוספות (למשל מכונת משקאות, נקודות תשלום וכולי)

SMARTair Standalone

הפיתרון האידאלי למערכות בהן משתמשים בודדים ומספר דלתות קטן. 

SMARTair Offline

הפיתרון האידאלי למערכות בהן כמות המשתמשים והדלתות היא בינונית. SMARTair Update On Card הפיתרון האידאלי למערכות בהן כמות המשתמשים והדלתות היא גדולה. 

לסקירת המוצרים לחץ כאן